Hosting ve Sunucu Çözümleri - Talido A.Ş.

Web Hosting Konusunda 7 YIL

Sunucu Çözümleri, ailesi olarak 2013 yılında başlattığımız web hosting,bayi hosting hizmetlerini sektörü ve sektör ihtiyaçlarını da anlamış olmanın avantajıyla, 2015 yılında Bireysel ve Kurumsal müşterilerimize hizmet verecek alt yapı yatırımıyla taçlandırdık. VDS Sunucu ve Dedicated Sunucu hizmetlerini de yine aynı yıl olan, 2015 yılı içerisinde hizmet sunacak kapasiteye ulaştırdık. Şirketimiz devam eden yatırımlarına ara vermeden yine aynı yıl, Sunucu Barındırma ve Kabinnet hizmetlerini de bünyesine katmayı görev bilmiştir.

Railgun Nedir?

Bu makalede, web sitesinizin performansını artırmak için Cloudflare'in Railgun teknolojisi anlatılmaktadır.

RAİLGUN NEDİR?
Railgun, önbelleğe alınmamış web sayfalarının dağıtımını büyük ölçüde hızlandıran Cloudflare tarafından sağlanan bir web optimizasyon teknolojisidir. Temel Cloudflare hizmeti, bir web sayfasının kaynaklarının yaklaşık% 65'ini otomatik olarak önbelleğe alır, ancak bu içeriğin% 35'i önbelleğe alınamaz çünkü kaynaklar dinamik olarak oluşturulur veya "önbellekleme" olarak işaretlenir. Bu% 35, genellikle ilk olarak indirilen bir web sayfasının ilk HTML'sidir.
Railgun, Cloudflare ağı ile sunucunuzun ana sunucusu arasında güvenli, tünel bağlantısı kurarak, bu% 35'lik web içeriğine hizmet vermeyi hızlandırır. Bir web sitesinin HTML işaretlemesi genellikle bir istekten diğerine çok fazla değişmez, bu nedenle Cloudflare ve kökeni sunucusu arasındaki tüm isteği transfer etmek yerine, Railgun yalnızca biçimlendirme değişikliklerini aktarır. Bu, bant genişliği kullanımını, aktarım süresini ve genel sayfa yükleme sürelerini azaltır.


KULLANILABİLİRLİK VE FİYATLANDIRMA

Railgun'u kolay ve ekonomik bir şekilde elde etmek için Cloudflare ile ortaklık kurduk. Railgun'u doğrudan Cloudflare üzerinden satın alırsanız, aylık yaklaşık 200 Dolar ücreti bulunmaktadır. Ancak, bir Cloudflare ortağı olarak, Sunucu Çözümleri, hosting hesaplarımızın birçoğunda ücretsiz olarak değerli müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız.

HESABINIZ İÇİN RAİLGUN'U ETKİNLEŞTİRME
Hosting Hesabınızda Railgun'u etkinleştirmek için lütfen Müşteri Paneliniz üzerinden bir destek talebi gönderiniz.Gelişmiş Fiber Altyapı

Genişleyen dark fiber alt yapımız ile bir çok lokasyona doğrudan bağlıyız.

Güçlü Alt Yapı

Teknolojiyi yakından takip ediyoruz ve sürekli olarak alt yapımızı güncelliyoruz.

Güvenlik

Ultra Güvenlik sistemlerimiz ile web sitelerinizi koruyoruz.

7/24 Teknik Destek

Teknik ekibimize 7 gün 24 saat destek talebi ile ulaşabilirsiniz.

Performans

Küçük dokunuşlar ile performans farkları oluşturuyoruz.

Cloud

Yeni ve güncel Cloud alt yapımız ile projelerinizi şahlandırıyoruz