DAHA HIZLI WEB SİTESİ

BÜYÜK Kabin Kampanyası

Hızlı ve kesintisiz 500MBPS Hat ile Türkiye'de Bir İlk

 •   %99,99 Uptime Garantisi
 •   Dünya Çapında Ağ
 •   Uygun Ödeme Modelleri
Sınırsız DOSYA TRANSFERİ
DDOS Koruması
42U Tam Kabin
 • 500MBPS Hat
 • 16 Amper Enerji
 • DDOS Koruması
10U Tam Kabin
 • 500MBPS Hat
 • 10 Amper Enerji
 • DDOS Koruması
21U Tam Kabin
 • 500MBPS Hat
 • 16 Amper Enerji
 • DDOS Koruması
Özel Kabin Planı

Projelerinize ve ihtiyaçlarınıza karşılık daha detaylı ve sağlıklı bir çözüm sunabilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇ

Son Teknoloji

Entegre akış sunucumuz, içeriğinizi süreçler, kodlar ve kapsüller; abonelerinize HLS ve MPEG Dash dahil olmak üzere herhangi bir biçimde akıtılana izin verir.

Video Akış İçin Optimize Edildi

Entegre akış sunucumuz, içeriğinizi süreçler, kodlar ve kapsüller; abonelerinize HLS ve MPEG Dash dahil olmak üzere herhangi bir biçimde akıtılana izin verir.

Büyük Dosya Dağıtımı

Canlı ve isteğe bağlı video, ses içeriği, çevrimiçi oyunlar, güncel dağıtım, yüksek çözünürlüklü görüntüler ve diğer büyük varlıklar için yüksek hacimli bir CDN sunuyoruz.

Maksimum Boşaltma

Zirve trafiğinde bant genişliği tüketimini azaltarak, sitenizi koruyarak ve orijin sunucularınızı aynı anda boşaltarak sitenizi çalışır durumda tutun.

7/24 Destek

Mühendislerimize doğrudan erişirsiniz, böylece ihtiyaç duyduğunuzda sizin tarafınızdan kişiselleştirilmiş uzmanlığa sahip olursunuz.

Şeffaf Fiyatlandırma

SSL trafiği ekstra maliyet olmadan dahil edildiğinde, yüksek hacimli planlar dünyanın herhangi bir bölgesinden maliyet-etkinlik göstermektedir.

İşinize Faydaları

Üst Seviyede Kullanıcı Deneyimi

Müşterileriniz bir bağlantıya tıklarken Berlin, New York veya Singapur'da olsalar da, içeriğinizin anında yüklenmesini beklerler ve yavaş yüklenen sayfalar veya videoları tamponlamak için beklemek zorunda kalmazlar. CDN'si ile dünyanın herhangi bir yerinde hızlı, yüksek kaliteli bir deneyim elde ederler.

Minimum Altyapı Maliyeti

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec feugiat est at est suscipit commodo. Sed placerat, dui vitae pellentesque viverra, felis mauris condimentum libero, sit amet faucibus augue dui a sem. Pellentesque felis diam, sagittis ac est in, semper finibus erat. Proin posuere non nunc id tincidunt. Proin euismod velit nulla, sit amet volutpat urna consequat a. Vestibulum interdum nec justo id mattis. Etiam in facilisis nisi. Maecenas at nibh enim. Curabitur dictum ornare tortor, sed interdum urna condimentum et. Mauris mattis, sapien vitae tincidunt aliquet, ipsum ante iaculis eros, sed commodo quam sapien in libero. Sed elit velit, consectetur in ultricies in, sagittis ut orci.

Maksimum Güvenlik

Sunucu Çözümleri'nin CDN hizmeti ile siber saldırılara karşı ek bir güvenlik katmanı edinebilirsiniz. Bir saldırı meydana geldiğinde, çekirdek altyapınız korunur çünkü kötü niyetli trafik CDN platformumuz üzerinden yönlendirilir, saldırıyı size ulaşmadan durdurmamıza izin verir.