Hosting ve Sunucu Çözümleri - Talido A.Ş.

Bulut Sunucu

Üstün sanallaştırma teknolojisi ve güçlü donanımları ile Türkiye'nin en kaliteli cloud server (Bulut Sunucu) kiralama hizmeti.

Gelişmiş Cloud Teknolojisi

Tamamı size özel sunucu kaynakları, yedekli network ve üstün sanallaştırma teknolojisine sahip Cloud Server ile en iyi fiyat/performansa sahip olun!

Maksimum performans sunan Bulut Sunucu mimarisi

Cloud Sunucular ile projeniz için ihtiyacınız olan tüm donanım alt yapısını dilediğiniz gibi oluşturabilir, veritabanı, işletim sistemi ve kontrol paneli seçeneklerini özelleştirebilirsiniz. Bulut Sunucu hizmeti ile ilerleyen dönemlerde kaynak ihtiyacınıza göre ekleme yapabilirsiniz.

Üstün Bulut Sunucu Mimarisi

Cloud Server sahip olduğu üstün sanallaştırma mimaris ile bulut sunucu ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için özel olarak hazırlanmıştır. Tamamı yedekli ve yüksek teknolojiye sahip network omurgası ve %100 SSD ile projelerinizi yüksek performanslı ve kesintisiz olarak yayınlayabileceğiniz, güçlü bulut sunucuları keşfedin. Türkiye'nin en iyi sanal sunucu alt yapısına sahip Cloud Server ile işinizi büyütmeye şimdi başlayın!

bulut sunucu

Sunucu İhtiyaçlarınıza Ekonomik Çözüm

Start-up aşamasındaki projelerden, kurumsal projelere kadar işletmenizin sunucu ihtiyaçlarına göre oluşturulmuş Cloud Server paketleri ile ihtiyacınız olan donanımlara ve kaynaklara en iyi fiyata sahip olun. İşleriniz artmaya ve işletmeniz büyümeye başladığında, ihtiyacınız kadar donanım ve network kaynaklarına sahip cloud sunucuyu seçebilir, gereksiz kaynak maliyetine girmeden, en iyi fiyat/performansı elde edebilirsiniz.

Gelişmiş Cloud Yönetim Paneli

Cloud Server yönetimini sunucu çözümleri müşteri paneli üzerinden yapabilirsiniz. Gelişmiş yönetimsel özellikleri ile konsol erişimi, sunucu yeniden başlatma ve sunucu açma/kapatma gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Müşteri Paneliniz üzerinden sunucunuz için destek talepleri oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz Sunucu Taşıma Desteği

Sunucu taşıması yapmak zahmetli bir iştir. Taşıma sırasında oluşabilecek bir aksaklık veri kaybı yaşamanıza neden olabilir. Sunucu Çözümleri kalitesine geçmek isteyen kullanıcılarımıza Ücretsiz Sunucu Taşıma desteği sunuyoruz. Tüm buut ve sanal sunucu transfer işlemleriniz alanında uzman sistem mühendislerimiz tarafından yapılır ve kullanıma hazır bir şekilde size teslim edilir.